Toi Toi Cup #5 – Slany (CZE) : Résultats

Date : 17/11/2016

Course : Toi Toi Cup #5 - Slany (CZE)

Classe : C1

Place
Coureur
Pays
Age
Temps
Ecarts
1
VAN DER POEL David
NED
24
01:00:05
2
SOETE Daan
BEL
22
01:00:05
3
BOSMANS Wietse
BEL
25
01:00:36
00:31
4
BOROS Michael
CZE
24
01:00:48
00:43
5
SWEECK Diether
BEL
23
01:01:11
01:06
6
VAN TICHELT Yorben
BEL
22
01:01:20
01:15
7
PAPRSTKA Tomas
CZE
24
01:01:32
01:27
8
CHAINEL Steve
FRA
33
01:02:13
02:08
9
MEISEN Marcel
GER
27
01:02:29
02:24
10
HEKELE Emil
CZE
39
01:02:32
02:27
11
KONWA Marek
POL
26
01:02:59
02:54
12
HARING Martin
SVK
30
01:03:12
03:07
13
NESVADBA Jan
CZE
25
01:03:27
03:22
14
GIL Mariusz
POL
33
01:03:42
03:37
15
PETRUS Lubomir
CZE
26
01:04:16
04:11
16
SIMUNEK Radomir
CZE
33
01:04:40
04:35
17
MALÍK Michal
CZE
27
01:05:35
05:30
18
ULIK Matej
SVK
19
01:05:40
05:35
19
SCHUBERT Stepan
CZE
20
01:06:15
06:10
20
BREZINA Jonas
CZE
18
01:06:15
06:10
21
VOZAR Simon
SVK
21
01:06:28
06:23
22
BOGUSLAWSKI Marceli
POL
19
01:06:35
06:30
23
GLAJZA Ondrej
SVK
22
01:06:39
06:34
24
JARY David
CZE
18
01:06:51
06:46
25
LASAK Matej
CZE
24
01:07:05
07:00
26
BAMBULA Ondrej
CZE
29
01:07:25
07:20

Place
Coureur
Pays
Age
Temps
Ecarts
1
HAVLIKOVA Pavla
CZE
33
40:56
2
NOSKOVA Nikola
CZE
19
41:48
00:52
3
MIKULASKOVA Martina
CZE
23
42:18
01:22
4
HEIGL Nadja
AUT
20
42:47
01:51
5
CZECZINKAROVA Jana
CZE
19
42:55
01:59
6
TERPSTRA Anne
NED
25
43:01
02:05
7
STEPANOVA Karla
CZE
25
43:09
02:13
8
KESEG STEVKOVA Janka
SVK
40
43:17
02:21
9
KUNTOVA Vendula
CZE
23
44:09
03:13
10
BAJGEROVA Nikola
CZE
19
44:18
03:22
11
UNGERMANOVA Elizabeth
CZE
17
44:19
03:23
12
SVECOVA Denisa
CZE
18
44:39
03:43
13
SVIHALKOVA Tereza
CZE
17
44:57
04:01
14
VANICKOVA Tereza
CZE
16
45:18
04:22
15
JASEKOVA Tatiana
SVK
28
45:32
04:36
16
MUDRIKOVA Katerina
CZE
20
45:56
05:00
17
LUKESOVA Denisa
CZE
18
46:04
05:08
18
KUKULOVA Martina
CZE
21
46:13
05:17
19
VANICKOVA Elena
CZE
20
47:06
06:10
20
SADLECKA Magdalena
POL
34
47:20
06:24
21
JANU Kamila
CZE
15
49:46
08:50
22
GLAJZOVA Erika
SVK
18
49:58
09:02
23
GLAJZOVA Natalia
SVK
16
50:37
09:41
24
SOUCKOVA Celestyna
CZE
16
51:21
10:25

Place
Coureur
Pays
Age
Temps
Ecarts
1
GAVENDA Jan
CZE
17
38:12
2
SCHIERL Jakub
CZE
16
38:22
00:10
3
PALICKA Hynek
CZE
17
38:46
00:34
4
HONZAK David
CZE
17
38:49
00:37
5
MIKSANIK Vladimir
CZE
16
38:55
00:43
6
RIMAN Jakub
CZE
16
39:04
00:52
7
STLOUKAL Stepan
CZE
16
39:43
01:31
8
SYROVATKA Matej
CZE
17
39:57
01:45
9
HATLE Ondrej
CZE
17
40:23
02:11
10
SEDLACEK Vojtech
CZE
17
40:38
02:26
11
VANICEK Simon
CZE
17
40:39
02:27
12
TOMASEK Alvin
CZE
16
41:00
02:48
13
VAS Balasz
HUN
16
41:24
03:12
14
VOZNICKA Vojtech
CZE
17
41:29
03:17
15
KUNASEK Josef
CZE
16
42:05
03:53
16
ARLT Karel
CZE
16
42:10
03:58
17
CHREN Martin
SVK
17
42:11
03:59
18
JAROS Oliver
SVK
16
42:25
04:13
19
MIKOLAJCIK Samuel
SVK
17
42:36
04:24
20
HULA Robert
CZE
16
43:03
04:51
21
DOLEZAL Adam
CZE
16
43:36
05:24
22
CECH Martin
CZE
16
44:25
06:13
23
BURGSTALLER Jan
CZE
17
44:47
06:35
24
KASPAR Jan
CZE
16
45:04
06:52
25
KRYDA Miloslav
CZE
16
45:19
07:07
26
KUBA Karel
CZE
17
45:32
07:20
27
OLOMEK Dominik
GER
16
45:42
07:30
28
ANDRLE David
CZE
16
45:45
07:33
30
JELINEK Jan
CZE
16
48:35
10:23