National Trophy Series #2 – Abergavenny (GBR) : Résultats

Date : 23/10/2016

Course : National Trophy Series #2 - Abergavenny (GBR)

Classe : C2

 

Place
Coureur
Pays
Age
Temps
Ecarts
1
FIELD Ian
GBR
30
01:00:50
2
VAN TICHELT Yorben
BEL
22
01:01:33
00:43
3
HARDING Billy
GBR
20
01:01:46
00:56
4
OLDHAM Paul
GBR
39
01:01:55
01:05
5
FLETCHER David
GBR
27
01:02:00
01:10
6
KILLEEN Liam
GBR
34
01:02:06
01:16
7
DENUWELAERE Jan
BEL
28
01:02:43
01:53
8
JAMES Steven
GBR
24
01:02:54
02:04
9
BARNES Nicholas
GBR
22
01:03:02
02:12
10
ALDERWEIRELD Robin
BEL
20
01:03:22
02:32
11
BUTLER Michael
GBR
25
01:03:32
02:42
12
GRIFFITHS Joe
GBR
21
01:03:44
02:54
13
CRAWFORTH Jody
GBR
36
01:03:45
02:55
14
CRAVEN Lewis
GBR
38
01:03:46
02:56
15
FRATESI Matthew
GBR
18
01:03:46
02:56
16
CRAIG Nicholas
GBR
47
01:03:50
03:00
17
DRAKE Giles
GBR
32
01:03:56
03:06
18
GASCOYNE William
GBR
18
01:03:58
03:08
19
PRITCHARD Sean
GBR
18
01:04:12
03:22
20
CREBER David
GBR
20
01:04:16
03:26
21
CLARKSON Jack
GBR
23
01:04:16
03:26
22
MARTIN Grant
GBR
29
01:04:16
03:26
23
LEE Stephen
GBR
20
01:04:25
03:35
24
PHELPS Jacob
GBR
19
01:04:28
03:38
25
KERFOOT-ROBSON Dylan
GBR
20
01:04:38
03:48
26
THOMPSON George
GBR
22
01:04:52
04:02
27
WATERS Joshua
GBR
18
01:04:55
04:05
28
GRIVELL-MELLOR Ewan
GBR
18
01:05:08
04:18
29
GRIVELL-MELLOR Luke
GBR
23
01:05:21
04:31
30
ROBERTSON Finlay
GBR
18
01:05:35
04:45
31
VANDENBROUCKE Niels
BEL
19
01:05:37
04:47
32
WADEY Benjamin
GBR
22
01:05:40
04:50
33
PAYTON Tom
GBR
26
01:05:40
04:50
34
LEE Ian
GBR
25
01:05:47
04:57
35
CHALMERS Scott
GBR
29
01:05:47
04:57
36
ROACH Steven
GBR
32
01:05:57
05:07
37
MADGWICK James
GBR
20
01:06:04
05:14
38
WILLIAMS Lee
GBR
32
01:06:05
05:15
39
NOBLE Matthew
GBR
27
01:06:23
05:33
40
SEWELL Thomas
GBR
18
01:06:28
05:38
41
BROWN Kieren
GBR
18
01:06:50
06:00
42
WILLIAMS Joe
GBR
18
01:07:06
06:16
43
SMITH Nic
GBR
36
01:07:11
06:21
44
METCALFE Chris
GBR
34
01:07:16
06:26
45
EDMOND James
GBR
20
01:07:19
06:29
46
BURNS Robert
GBR
27
01:07:59
07:09
47
ELLISON Neil
GBR
39
01:08:10
07:20
48
NOTT Ben
GBR
22
01:08:13
07:23
49
DALTON Bruce
GBR
24
01:08:33
07:43
50
BIDDLE Cameron
GBR
18
01:08:48
07:58
51
SHUNBURNE Lee
GBR
39
01:08:54
08:04
52
POWELL Daniel
GBR
23
01:09:06
08:16
53
PATTERSON James
GBR
30
01:09:13
08:23
54
TARNAI-WILSON Lewis
GBR
23
01:09:13
08:23
55
OLIVER-EVANS Edwyn
GBR
21
01:09:36
08:46
56
EARTH David
GBR
35
01:09:43
08:53
57
LEAVY Grant
GBR
36
01:09:52
09:02

 

Place
Coureur
Pays
Age
Temps
Ecarts
1
RICHARDS Evie
GBR
19
50:40
2
CRUMPTON Bethany
GBR
22
51:03
00:23
3
SIMPSON Annabel
GBR
26
51:56
01:16
4
PAYTON Hannah
GBR
22
52:48
02:08
5
JAMES Megan
GBR
16
53:10
02:30
6
PREECE Rebecca
GBR
22
53:52
03:12
7
GRACE Elspeth
GBR
16
54:20
03:40
8
LEE Diane
GBR
31
54:38
03:58
9
LOMAS Sarah
GBR
19
55:11
04:31
10
THACKRAY Sophie
GBR
17
56:00
05:20
11
TURNBULL Fiona
GBR
16
56:17
05:37
12
MILLER Ruby
GBR
24
56:30
05:50
13
GAMMONS Madeleine
GBR
17
56:30
05:50
14
ASHWOOD Emily
GBR
16
56:37
05:57
15
BAPTISTA Kim
GBR
16
57:02
06:22
16
TINDLEY Jo
GBR
29
57:05
06:25
17
MACMAHON Holly
GBR
19
57:26
06:46
18
BROUGHTON Charlotte
GBR
18
57:37
06:57
19
SAVILLE Charlotte
GBR
19
58:28
07:48
20
PERRYMAN Kara
GBR
17
58:30
07:50
21
BEDDIS Delia
GBR
33
58:47
08:07
22
WILDMAN Joni
GBR
17
59:15
08:35
23
BURKE Sinead
GBR
22
59:40
09:00
24
REDDY Natasha
GBR
18
59:55
09:15